Školní rok 2011-2012

přidáno: 25. 7. 2016 2:18, autor: správce webu   [ aktualizováno 25. 7. 2016 2:19 ]
Ondřej Babka (kvarta) - 1. místo v celostátní kole Zeměpisné olympiády a vítěz krajského kola
Adam Tywoniak (sexta B) – 2. místo v celostátním kole soutěže ve španělském jazyce a vítěz krajského kola
Ondřej Babka (kvarta) - 2. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a vítěz krajského kola
Družstvo kvarty (Ondřej Babka, Jan Foubík, Jakub Ballek) - 2. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a vítěz krajského kola
Adam Tywoniak (sexta B) - 4. místo v celostátním kole soutěže v latinském jazyce CERTAMEN LATINUM
Jitka Pallová (kvarta) - 8. místo v celostátním kole soutěže ve středoškolské odborné činnosti - obor biologie a 2. místo v krajském kole

Jan Mašek (oktáva) - 1. místo v kategorii A a 2. místo v kategorii P krajského kola Matematické olympiády  
Filip Bartůněk (sexta A) - 1. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie C
Adéla Nguyenová (septima B) - 2. místo v kategorii A krajského kola Matematické olympiády
Družstvo třídy 2B - 1. místo v krajském kole soutěže „Středoškoláci a Evropa“
Adam Tywoniak (sexta B) – 2. místo v krajském kole soutěže v anglickém jazyce
Tereza Zacharieva (septima A) - 2. místo v krajském kole soutěže v ruském jazyce
Adam Tywoniak (sexta B) – 2. místo v krajském kole soutěže v německém jazyce
Filip Januš (sexta A) - 2. místo v kategorii P krajského kola Matematické olympiády
Adam Tywoniak (sexta B) – 2. místo v krajském kole soutěže ve francouzském jazyce
Jitka Pallová (kvarta) - 2. místo v krajském kole Biologické olympiády
Jakub Hradečný (kvarta) - 3. místo v krajském kole Biologické olympiády
Anna Koucká (sekunda) - 2. místo ve Středočeském kraji v mezinárodní soutěži Matematický klokan
Jan Hrabě (oktáva) - 3. místo v krajském kole Logické olympiády
Jan Foubík (kvarta) - 3. místo v krajském kole zeměpisné soutěže EUROREBUS

Veronika Straková, Michaela Novotná (prima) - postup do národního finále soutěže Indiánská stezka a vítězky krajského kola
Jakub Hradečný, Jakub Ballek (oba kvarta) - postup do národního finále soutěže Indiánská stezka a vítězové krajského kola
Kristýna Sekalová, Anna Koucká (obě sekunda) - 3. místo v krajském kole soutěže Indiánská stezka

Jan Chudan (prima) - 3. místo v celostátním kole soutěže "Karlovarský skřivánek" a 2. místo v krajském kole
Vít Staša (tercie) – postup na celostátní přehlídku soutěže v uměleckém přednesu Wolkerův Prostějov