PRO VEŘEJNOST‎ > ‎Naše úspěchy‎ > ‎

Úspěchy v předmětových soutěžích


Školní rok 2015/2016

přidáno: 5. 9. 2016 5:46, autor: Jakub Malý   [ Aktualizováno 21. 11. 2016 23:41 uživatelem správce webu ]

Ondřej Babka (oktáva) - bronzová medaile z mezinárodního kola Zeměpisné olympiády IGEO v Číně, 4. místo v celostátním kole, 1. místo ve Středočeském kraji

Ondřej Babka (oktáva) - 1. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže Eurorebus, 1. místo ve Středočeském kraji
Družstvo oktávy - 2. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže Eurorebus, 1. místo ve Středočeském kraji
Anna Horynová (2A) - 2. místo v celostátním kole Recitační soutěže v německém jazyce
Natálie Šímová (oktáva) - 6. místo v celostátním kole Soutěže v španělském jazyce kategorie SŠII, 1. místo ve Středočeském kraji
Leona Miková (3B) - 9. místo v celostátním kole Soutěže v ruském jazyce kategorie SŠI, 1. místo ve Středočeském kraji
Jakub Hradečný (oktáva) - úspěšný řešitel celostátního kola Biologické olympiády kategorie A, 1. místo ve Středočeském kraji

Jonáš Vlasák (sexta) - 1. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie B
Richard Fleischhans (sexta) - 1. místo v krajském kole matematické olympiády kategorie B
Dominik Starý (sexta) - 2. místo v krajském kole Astronomické olympiády kategorií AB a CD
Michal Jůza (kvinta) - 2. misto v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie D
Michal Jůza (kvinta) - 2. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie C
Anna Tesaříková (kvinta) - 2. místo v krajském kole Olympiády v českém jazyce
Iva Borkovcová (kvinta) - 3. místo v krajském kole Soutěže ve španělském jazyce kategorie SŠI
Jitka Pallová (oktáva) - 3. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie A




Školní rok 2014-2015

přidáno: 25. 7. 2016 2:25, autor: správce webu   [ aktualizováno 30. 8. 2016 9:31 ]

Pavla Bednářová (3B) - 3. místo v celostátním kole Olympiády v Českém jazyce (II. kategorie) a 2. místo ve Středočeském kraji 
Anna Tesaříková (kvarta) - 3. místo v celostátním kole Olympiády v Českém jazyce (I. kategorie) a vítězka krajského kola
Družstvo septimy - 3. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a vítězové krajského kola
Adam M. Chawner (kvarta) - 4. místo v celostátním kole Soutěže v anglickém jazyce (kategorie IIC) a vítěz krajského kola
Kateřina Konrádová (oktáva) - 5. místo v celostátním kole Soutěže ve španělském jazyce (Kategorie SŠII) a vítězka krajského kola
Ondřej Babka (septima) - 5. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a vítěz krajského kola
Ondřej Babka (septima) - 6. místo v celostátním kole Zeměpisné olympiády (kategorie D) a vítěz krajského kola
Družstvo VG - 8. místo v celostátním kole Ekologické olympiády a vítězové krajského kola
Jan Foubík (septima) - 20. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a 5. místo v krajském kole
Družstvo kvarty - 30. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a 3. místo v krajském kole

Jonáš Vlasák (kvinta) - 1. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie B
Radek Bumbálek (oktáva) - 3. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie A
Michal Jůza (kvarta) - 3. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie E
Marek Dřízal (4B) - 3. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie A
Radek Bumbálek (oktáva) - 3. místo v kraji v soutěži Matematický klokan

Jan Chudan (kvarta) - 2. místo v celostátním kole soutěže v sólovém zpěvu Karlovarský skřivánek
Anna Bambasová (kvarta) - účast v celostátním kole soutěže v sólovém zpěvu Karlovarský skřivánek
Vít Staša (kvinta) - účast v celostátním kole soutěže v uměleckém přednesu Wolkerův Prostějov
Václav Beran (3B) - účast v celostátním kole soutěže v uměleckém přednesu Wolkerův Prostějov

Pěvecký sbor Gymnázia Benešov vyhodnocen jako nejlepší v nesoutěžní kategorii soutěže pěveckých sborů Gymnasia cantant Brno

Školní rok 2013-2014

přidáno: 25. 7. 2016 2:23, autor: správce webu   [ aktualizováno 25. 7. 2016 2:23 ]

Adam Chawner (tercie) – 1. místo v celostátním kole soutěže v anglickém jazyce kategorie IIC a vítěz krajského kola 
Anna Koucká (kvarta) – 2. místo v ČR v soutěži Matematický klokan kategorie Kadet a 1. místo ve Středočeském kraji
Ondřej Babka (sexta) – 3. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a vítěz krajského kola 
Dominik Starý (kvarta) – 3. místo v celostátním kole Astronomické olympiády kategorie EF
Karel Volf (kvarta) – 4. místo v celostátním kole Zeměpisné olympiády kategorie C 
Adam Tywoniak (oktáva B) – 10. místo v celostátním kole Chemické olympiády kategorie A a vítěz krajského kola 
Ondřej Babka (sexta) – 11. místo v celostátním kole Zeměpisné olympiády kategorie D a vítěz krajského kola 
Družstvo sexty (Ondřej Babka, Jakub Ballek, Jan Foubík) – 12. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a vítězové krajského kola 
Barbora Chmielová (oktáva B) – 27. místo v celostátním kole Biologické olympiády kategorie A

Filip Januš (oktáva A) - 1. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie P
Jakub Hradečný (sexta) – 1. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie B
Jonáš Vlasák (kvarta) – 1. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie C 
Petr Polášek (4B) - 2. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie P
Filip Bartůněk (oktáva A) - 2. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie A
Jan Svoboda (kvarta) – 2. místo v krajském kole Chemické olympiády kategorie D 
Jan Pokorný (oktáva A) - 3. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie A
Štěpánka Tomášová (septima) – 3. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie A
Barbora Pažitková (kvarta) – 3. místo v krajském kole soutěže ve francouzském jazyce kategorie A1
Karolína Petráčková (3A) – 3. místo v krajském kole soutěže ve francouzském jazyce kategorie B1
Adéla Vychopňová (kvarta) – 3. místo v krajském kole soutěže v německém jazyce kategorie IIB 

Jan Chudan - 3. místo v celostátním kole pěvecké soutěže "Karlovarský skřivánek" kategorie B

Školní rok 2012-2013

přidáno: 25. 7. 2016 2:21, autor: správce webu

Adam Tywoniak (septima B) – 1. místo v celostátním kole soutěže v německém jazyce a vítěz krajského kola
Anna Koucká (tercie) – 2. místo v ČR v soutěži Matematický klokan kategorie Kadet a 1. místo ve Středočeském kraji
Adam Tywoniak (septima B) – 4. místo v celostátním kole soutěže ve španělském jazyce a vítěz krajského kola 
Adam Tywoniak (septima B) – 4. místo v celostátním kole soutěže v latinském jazyce CERTAMEN LATINUM a vítěz zemského kola 
Ondřej Babka (kvinta) – 9. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS
Družstvo kvinty (Ondřej Babka, Jakub Ballek, Jan Foubík) – 18. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS
Jan Foubík (kvinta) – 22. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS

Martina Jalůvková (septima B) – postup na celostátní přehlídku Soutěže v uměleckém přednesu Wolkerův Prostějov 
Jan Chudan (sekunda) – postup na celostátní přehlídku soutěže v sólovém zpěvu "Karlovarský skřivánek"

Filip Januš (septima A) - 1. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie P
Adam Tywoniak (septima B) – 1. místo v krajském kole Chemické olympiády kategorie B
Adéla Nguyenová (oktáva B) – 2. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie A
Jakub Hradečný (kvinta) – 2. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie B
Adam Tywoniak (septima B) – 3. místo v krajském kole soutěže ve francouzském jazyce
Jan Pokorný (septima A) – 3. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie B 
Jonáš Vlasák (tercie) – 3. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie C

Školní rok 2011-2012

přidáno: 25. 7. 2016 2:18, autor: správce webu   [ aktualizováno 25. 7. 2016 2:19 ]

Ondřej Babka (kvarta) - 1. místo v celostátní kole Zeměpisné olympiády a vítěz krajského kola
Adam Tywoniak (sexta B) – 2. místo v celostátním kole soutěže ve španělském jazyce a vítěz krajského kola
Ondřej Babka (kvarta) - 2. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a vítěz krajského kola
Družstvo kvarty (Ondřej Babka, Jan Foubík, Jakub Ballek) - 2. místo v celostátním kole zeměpisné soutěže EUROREBUS a vítěz krajského kola
Adam Tywoniak (sexta B) - 4. místo v celostátním kole soutěže v latinském jazyce CERTAMEN LATINUM
Jitka Pallová (kvarta) - 8. místo v celostátním kole soutěže ve středoškolské odborné činnosti - obor biologie a 2. místo v krajském kole

Jan Mašek (oktáva) - 1. místo v kategorii A a 2. místo v kategorii P krajského kola Matematické olympiády  
Filip Bartůněk (sexta A) - 1. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie C
Adéla Nguyenová (septima B) - 2. místo v kategorii A krajského kola Matematické olympiády
Družstvo třídy 2B - 1. místo v krajském kole soutěže „Středoškoláci a Evropa“
Adam Tywoniak (sexta B) – 2. místo v krajském kole soutěže v anglickém jazyce
Tereza Zacharieva (septima A) - 2. místo v krajském kole soutěže v ruském jazyce
Adam Tywoniak (sexta B) – 2. místo v krajském kole soutěže v německém jazyce
Filip Januš (sexta A) - 2. místo v kategorii P krajského kola Matematické olympiády
Adam Tywoniak (sexta B) – 2. místo v krajském kole soutěže ve francouzském jazyce
Jitka Pallová (kvarta) - 2. místo v krajském kole Biologické olympiády
Jakub Hradečný (kvarta) - 3. místo v krajském kole Biologické olympiády
Anna Koucká (sekunda) - 2. místo ve Středočeském kraji v mezinárodní soutěži Matematický klokan
Jan Hrabě (oktáva) - 3. místo v krajském kole Logické olympiády
Jan Foubík (kvarta) - 3. místo v krajském kole zeměpisné soutěže EUROREBUS

Veronika Straková, Michaela Novotná (prima) - postup do národního finále soutěže Indiánská stezka a vítězky krajského kola
Jakub Hradečný, Jakub Ballek (oba kvarta) - postup do národního finále soutěže Indiánská stezka a vítězové krajského kola
Kristýna Sekalová, Anna Koucká (obě sekunda) - 3. místo v krajském kole soutěže Indiánská stezka

Jan Chudan (prima) - 3. místo v celostátním kole soutěže "Karlovarský skřivánek" a 2. místo v krajském kole
Vít Staša (tercie) – postup na celostátní přehlídku soutěže v uměleckém přednesu Wolkerův Prostějov

Školní rok 2010-2011

přidáno: 25. 7. 2016 2:16, autor: správce webu

ANNA KOUCKÁ (prima) – 1. místo v ČR v soutěži Matematický klokan kategorie Benjamin

JAN FOUBÍK (tercie) – 1. místo v celostátním finále zeměpisné soutěže EUROREBUS kategorie ZŠ 02 jednotlivci

ONDŘEJ BABKA (tercie) – 2. místo v celostátním kole Zeměpisné olympiády kategorie C a vítěz krajského kola

 

KAREL VOLF (prima) – 2. místo v celostátním kole Zeměpisné olympiády kategorie A a vítěz krajského kola 
ADAM TYWONIAK (kvinta B) – 4. místo v celostátním kole soutěže ve francouzském jazyce kategorie B1 a vítěz krajského kola
ADAM TYWONIAK (kvinta B) – 5. místo v celostátním kole soutěže v německém jazyce kategorie III a vítěz krajského kola
JAN MAŠEK (septima) – 19. místo v celostátním kole Matematické olympiády kategorie P a vítěz krajského kola

FILIP BARTŮNĚK (kvinta A) – vítěz krajského kola Fyzikální olympiády kategorie D
ADÉLA NGUYENOVÁ (sexta B) – 2. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie B
MARKÉTA HONZÍKOVÁ (septima) – 2. místo v krajském kole soutěže ve francouzském jazyce kategorie B2
JAKUB HRADEČNÝ (kvarta) – 2. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie C
ONDŘEJ BABKA (tercie) – 3. místo v krajském kole soutěže v anglickém jazyce kategorie IIB
ADAM TYWONIAK (kvinta B) – 3. místo v krajském kole soutěže v anglickém jazyce kategorie III
JAROSLAV CIMERMAN (třetí A) – 3. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie B
LINDA TICHÁ (sexta B) – 3. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie B
ADAM TYWONIAK (kvinta B) – 3. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie C
DENISA MATOUŠKOVÁ (tercie) – 3. místo v krajském kole soutěže v sólovém zpěvu „Karlovarský skřivánek“ kategorie B

Školní rok 2009-2010

přidáno: 25. 7. 2016 2:14, autor: správce webu   [ aktualizováno 25. 7. 2016 2:14 ]

ADAM TYWONIAK (kvarta B) - 3. místo v celostátním kole soutěže v německém jazyce a vítěz krajského kola
ONDŘEJ BABKA (sekunda) - 3. místo v celostátním kole Zeměpisné olympiády kategorie A a vítěz krajského kola

LENKA HOUDKOVÁ (sexta) - vítěz krajského kola Matematické olympiády kategorie B
LINDA TICHÁ (kvinta B) - vítěz krajského kola Matematické olympiády kategorie C
BARBORA CHMIELOVÁ (kvarta B) - 2. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie Z9
ADAM TYWONIAK (kvarta B) - 2. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie E
ADAM TYWONIAK (kvarta B) - 2. místo v krajském kole Zeměpisné olympiády kategorie C
JIŘÍ NÁDVORNÍK (oktáva) - 3. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie A
VEDAD KURTOVIČ (kvarta B) - 3. místo v krajském kole soutěže v anglickém jazyce kategorie IIB
ŠTĚPÁNKA TOMÁŠOVÁ (tercie) - 3. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie C

Školní rok 2008-2009

přidáno: 25. 7. 2016 2:12, autor: správce webu   [ aktualizováno 25. 7. 2016 2:12 ]

ONDŘEJ BABKA (prima) - vítěz celostátního kola v Zeměpisné olympiádě kategorie A (1. místo v celé ČR)
ADAM TYWONIAK (tercie B) - 4. místo v celostátním kole soutěže v anglickém jazyce kategorie IIB a vítěz krajského kola
ADAM TYWONIAK (tercie B) - 4. místo v celostátním kole soutěže v německém jazyce kategorie IIB a vítěz krajského kola
HELENA KARDOVÁ (septima) - 7. místo v celostátním kole soutěže ve francouzském jazyce kategorie B2 a vítěz krajského kola
ANTONÍN KRÁLÍK (oktáva) - 11. místo v celostátním kole Chemické olympiády kategorie A a vítěz krajského kola
TOMÁŠ MACHÁČEK (oktáva) - 22. místo v celostátním kole Biologické olympiády kategorie A

ONDŘEJ STANĚK (kvinta) - vítěz krajského kola Fyzikální olympiády kategorie D
MARTINA JALŮVKOVÁ (tercie B) - vítěz krajského kola recitační soutěže "Dětská scéna 2009" a účastník celonárodní přehlídky
JAN MAŠEK (kvinta) - 2. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie P (programování)
ŠTĚPÁNKA TOMÁŠOVÁ (sekunda) - 2. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie D
KLÁRA LÁZNIČKOVÁ (tercie A) - 2. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie C
TEREZA HEŘMÁNKOVÁ (tercie A) - 3. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie C
ADÉLA HAVLÍČKOVÁ (septima) - 3. místo v krajském kole soutěže v německém jazyce kategorie III
KRISTÝNA ŠINDELÁŘOVÁ (sexta) - 3. místo v krajském kole soutěže ve francouzském jazyce kategorie B1

Soutěž INDIÁNSKÁ STEZKA - 2. místo v národním finále (družstvo sekundy)
Pěvecký sbor školy - bronzové pásmo v mezinárodní soutěži pěveckých sborů "Svátky písní Olomouc 2009"

Školní rok 2007-2008

přidáno: 25. 7. 2016 2:10, autor: správce webu   [ aktualizováno 25. 7. 2016 2:10 ]

DANIELA NĚMEČKOVÁ (septima) - 4. místo v celostátním kole SOČ - obor Historie a vítěz krajského kola 
ADAM TYWONIAK (sekunda B) - 6. místo v celostátním kole Zeměpisné olympiády kategorie B a vítěz krajského kola
LUKÁŠ BERAN (oktáva) - 15. místo v celostátním kole Matematické olympiády kategorie P (programování) a vítěz krajského kola
ANTONÍN KRÁLÍK (septima) - 26. místo v celostátním kole Chemické olympiády kategorie A a vítěz krajského kola kategorie B
TOMÁŠ GERGELITS (oktáva) - 36. místo v celostátním kole Matematické olympiády kategorie A a vítěz krajského kola

RÁCHEL KLASOVÁ (sexta) - 2. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie B
HELENA KARDOVÁ (sexta) - 2. místo v krajském kole soutěže v anglickém jazyce - kategorie III
DANIEL HEŘMÁNEK (kvarta) - 3. místo v krajském kole Zeměpisné olympiády kategorie C
ADÉLA ADAMCOVÁ (třetí B) - 4. místo v krajském kole soutěže v německém jazyce - kategorie III
ONDŘEJ STANĚK (kvarta) - 9. místo v krajském kole Dějepisné olympiády

Soutěž EUROPASECURA - vítěz celostátního kola (1. místo v celé ČR)
Soutěž INDIÁNSKÁ STEZKA - vítěz krajského kola (družstvo mladších chlapců)
Pěvecký sbor školy - bronzové pásmo v mezinárodní soutěži pěveckých sborů "Svátky písní Olomouc 2008"

Školní rok 2006-2007

přidáno: 25. 7. 2016 2:06, autor: správce webu   [ aktualizováno 25. 7. 2016 2:07 ]

HANA DITRICHOVÁ (kvarta) - 3. místo v celostátním kole Olympiády v českém jazyce kategorie I.

ANTONÍN KRÁLÍK (sexta) - vítěz krajského kola Chemické olympiády kategorie C a 2. místo v krajském kole Chemické olympiády kategorie B
MARTIN JEDLIČKA (druhá B) - vítěz krajského kola Matematické olympiády kategorie B
ADAM TYWONIAK (prima B) - 2. místo v krajském kole Zeměpisné olympiády kategorie A
TOMÁŠ GERGELITS (septima) - 2. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie A
JAN SLÁDEK (septima) - 3. místo v krajském kole soutěže ENERSOL s postupem do kola celostátního
TOMÁŠ MACHÁČEK (sexta) - 3. místo v krajském kole Biologické olympiády kategorie B
MIROSLAV HRUŠKA (čtvrtá A) - 3. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie P (programování)
JAN PROCHÁZKA (oktáva) - 3. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie P (programování)
ELIŠKA KUŤÁKOVÁ (septima) - 3. místo v krajském kole Olympiády v českém jazyce kategorie II. a postup do kola celostátního
BARBORA VORLOVÁ (oktáva) - 3. místo v krajském kole Chemické olympiády kategorie A
PETR FOJTŮ (oktáva) - 4. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie A
JIŘÍ TŮMA (sekunda B) - 4. místo v krajském kole Zeměpisné olympiády kategorie B
JANA KŘÍŽOVÁ (septima) - 6. místo v krajském kole soutěže v anglickém jazyce - kategorie II.B

Soutěž INDIÁNSKÁ STEZKA - vítěz národního finále - družstvo dorostenek (1. místo v celé ČR)
Soutěž EUROPANOSTRA - vítěz krajského kola s postupem do kola celostátního
Pěvecký sbor školy - bronzové pásmo v mezinárodní soutěži pěveckých sborů "Svátky písní Olomouc 2007"

1-10 of 11