GBN - 2020_2021‎ > ‎

Program Local Solution a pozvánka na Global Youth Summit

přidáno: 21. 4. 2021 12:58, autor: Jakub Malý
Díky zapojení našich žáků do programu DofE se k nám dostala informace o mezinárodní akci Local Solution a pozvánka na Global Youth Summit. Zapojit se mohou nejen "dofíci", ale i další žáci starší 14ti let.

Finanční podpora pro projekty Local Solutions

V rámci této iniciativy mohou od pondělí 19. dubna mladí lidé ve věku 14 až 30 let z celého světa žádat o finanční prostředky ve výši 500 až 5 000 amerických dolarů na projekty pro řešení lokálních problémů způsobených pandemií Covid-19. Do této výzvy se mohou tedy zapojit všichni studenti, žáci a DofE účastníci. Výzva je opravdu pro všechny, nejen pro účastníky DofE – můžete ji tedy rozšířit mezi všechny mladé lidi ve vašich organizacích, školách a ve vašem okolí. Žádat mohou i různá sdružení či (např. školní) spolky. Jedná se tak o historicky první celosvětový projekt dostupný opravdu všem mladým lidem. Odkaz a další informace jak žádat najdete zde: http://bit.ly/GlobalYouthMobilization_finančnípodpora. Celkově je k dispozici 1,5 milionu amerických dolarů. Výzva nemá žádný deadline (datum uzavření) – bude otevřena, dokud se finance nevyčerpají.

 

Podat žádost je snadné: Žádost se vyplňuje celá online v anglickém jazyce. Je potřeba vyplnit jednotlivé kolonky (organizace/jednotlivec/spolek, výše podpory, popis projektu apod.). Dále je potřeba nahrát krátké video o tom, proč by zrovna tento projekt měl získat finanční podporu.

 

 

Global Youth Summit

První Global Youth Summit  se koná od 23. do 25. dubna online. Celý summit bude streamovaný online a bude tak přístupný všem lidem po světě. V rámci summitu budou mladí lidé diskutovat témata a pracovat na řešeních, jak se vyrovnat s následky pandemie COVID-19 a jak čelit dalším problémům současného světa.

 

Více informací k summitu zde: https://globalyouthmobilization.org/global-youth-summit/.


P. Šintalová
Comments