Dějepisná olympiáda – okresní kolo – výsledková listina

přidáno: 18. 1. 2018 4:18, autor: Jakub Malý

Datum konání: 16. 1. 2018

Místo konání: Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov


Pořadí     Jméno soutěžícího               Body       Škola

 

1.            Denisa Limburková              75           Trhový Štěpánov

2.            Jan Horáček                         73,7        Trhový Štěpánov

3.            Tomáš Kakos                        73           Trhový Štěpánov

4.-5.        Pavla Pastorková                     64            Čechtice

               Vojtěch Gryc                           64            Čerčany

6.-7.        Klára Šindelářová                     63            Vlašim, Sídliště

               Jan Heger                               63            Chocerady

8.            Adéla Borková                         62            Načeradec

9.-10.       Alice Chládková                       61            Týnec nad Sázavou

               Simona Dědová                       61            Jankov

11.-13.     Helena Kříženecká                    60            Vlašim, Sídliště

               Matěj Konvička                        60            Čerčany

               Pavel Haryev                           60            Gymnázium Benešov

14.           Petr Nahodil                            58            Krhanice

15.           Kateřina Šteflíková                   56            Votice

16.-17.     Martin Čekal                            55            Bystřice

               Petr Čaloun                             55            Votice

18.           Veronika Exnerová                   53            Vlašim, Vorlina

19.-21.     Matyáš Styblík                         52            Benešov, Jiráskova

               Jan Tesařík                             52            Gymnázium Benešov

               Aleš Bouša                              52            Čerčany

22.           Jan Koreš                                51            Benešov, Dukelská

23.-24.     Eliška Švejdová                       49            Gymnázium Vlašim

               Jiří Richter                              49            Týnec nad Sázavou

25.-27.     Denisa Dojáčková                    47            Vlašim, Sídliště

               Štěpán Skala                           47            Gymnázium Benešov

               Vojtěch Polák                          47            Benešov, Karlov

28.           Anna Malinovská                      44            Vlašim, Vorlina

29.-30.     Tomáš Kubů                            43            Benešov, Dukelská

               Pavel Slabý                             43            Jankov

31.           Adéla Kmochová                      41            Benešov, Karlov

32.           Samuel Robertson                    39            Jankov

33.-34.     Martina Mašková                      37            Neveklov

               Martin Jankásek                       37            Načeradec

35.           Anežka Boučková                     36            Chocerady

36.           Martin Barták                          35            Netvořice

37.           Ondřej Šmakal                         29            Benešov, Karlov

  

Poznámka: úspěšnými řešiteli jsou podle pravidel soutěže všichni účastníci, kteří dosáhli minimálně 66 bodů ze 110, tedy pouze 3 první v seznamu. Přesný počet postupujících do krajského kola stanoví organizátor krajského kola.

Všem účastníkům okresního kola blahopřejeme a těm, kterých se to bude týkat, mnoho zdaru v kole krajském!

 

 

 

 

Comments